Piezvani mums: +371 29400470
Mūsu e-pasts: ziemupiite@inbox.lv
Atpūta pie jūras

Ziemupes jūrmalas stāvlaukums

Vieta atpūtai pašā jūras krastā priežu un kadiķu ielokā. Iespēja baudīt dabu un vienatni, bet tik pat piemērota laika vadīšanai kopā ar ģimeni vai draugiem.

Lasīt vairāk >> Biedrība `Ziemupīte`

Vasaras saulgrieži

Saulgrieži - Visskaistākā nakts ir tepat aiz tuvējās dienas, un mēs esam,lai to celtu godā. 20.jūnijā, īstajos Saulgriežu svētkos, kad saule riet 22.31 un 21. jūnijā lec 04.42, zvaigžņu zintnieki iesaka - "Labi atrasties mājās, būt ģimenē, saistīties ar dzimtas tradīcijām. Veltot laiku kopīgām interesēm, gūstam paši. Augstprātība un īgnums neiederas šajā dienā. Vēlams iedziļināties sevī, veltīt laiku meditācijai.Veroties mākoņos, var rast kādu vērtīgu atziņu."

Lasīt vairāk >> Vasaras saulgrieži

Atpūtas festivāls "ma-Dara"

Pasākums vērsts uz latviskām vērtībām un tradīcijām, bet ne tikai pierasti folkloristiskām vai etnogrāfiskām, bet arī tādām, kas caur šo pagānisko prizmu ir izveidojies mūsdienās, kā un ar kādiem līdzekļiem cilvēki uztur dzīvu sevī pagānisko būtību, dabas skaņu un telpu, iekšējo brīvību.. Pie mums ciemojas tie, kas dejo, dzied, spēlē, meistaro, glezno, rada, gatavo un tie, kas to vēlas just. Pasākums šogad notiek 26. un 27.augustā

Lasīt vairāk >> Festivāls ma-Dara