Piezvani mums: +371 29400470
Mūsu e-pasts: ziemupiite@inbox.lv
Atpūta pie jūras

Rūķupe

Rūķupe ir vieta, kas atrodas starp divām upēm un jūru. Tā nav radusies ne vakar, ne aizvakar, bet tā ir pastāvējusi vienmēr. Šeit ik dienas notiek lieli un mazi brīnumi, kurus ne vienmēr var saskatīt, bet sajust gan! Civilizācija un paaudzes mainījušās, dažas pasaules brukušas, dažas atstātas aizmirstībā un izzudušas, bet rūķu gēns nav zudis un tas no jauna grib savu tautu un tās vēsturi citiem rādīt. Ziemassvētki Rūķupē Tas ir laiks un vieta, kur ne tikai satikt Ziemassvētku vecīti un rūķus, bet arī darboties meistarotavās, piedalīties labdarības akcijā ”Piepildīsim Lielo dāvanu maisu” un atvērt sirdi rūķiskam priekam! Lai arī Jūsu devīze būtu – darīt, radīt, palīdzēt!

Rūķupē notiek:
1) Īsto Dāvanu gatavošanas darbnīcas.
2) Akcija „Piepildīsim Lielo Dāvanu maisu”.
3) Tiek saņemtas vēstules Ziemassvētku vecītim un uz tām rakstītas atbildes.
4) Ciemošanās pie Ziemassvētku vecīša Rūķupē – jautra izklaide, noderīgas meistardarbnīcas, Rūķupes vēstures izzināšana.

Pasākums vērsts uz vērtību izpratnes veidošanu, ka svarīgāks ir kopā pavadītais laiks nevis dāvanas un to lielums, kā arī sniegts atbalsts un uzmundrinājums Kurzemes reģiona maznodrošinātajiem iedzīvotājiem. https://www.facebook.com/rukupesruki/