+371 29400470, +371 26338229

Rūķupes rūķi

20181006_Ziemupes_Rukis_066

Kas ir Rūķupe

Rūķupe ir vieta Ziemupes jūrmalā, kas nav radusies ne vakar, ne šodien, tā pastāvējusi vienmēr. Šeit mīt dažādi Rūķi un leģendas par Rūķu dzīvi no izseniem laikiem, tomēr tā redzama top vien decembrī. Rūķupes galvenais RūķRūķis pēdējos gadsimtus ir Ziemassvētku vecītis. Šī ir vieta, kur gaisā virmo Labestība, Mīļums un patiess Kopā Būšanas Prieks. Šeit starp lielākiem Rūķiem priecīgs rikšo ponijs Kriksis, vienmēr garda un silta pār mežiem kūp Tējas Rūķa tējas smarža, goda vietā stāv Lielisko Darbu grāmata un cauru gadu vītero Putni.

Rūķupe ir vieta, kur nonāk visas, visas Ziemassvētku vecītim adresētās vēstules no Latvijas. Arvien biežāk tās atceļo arī no tālienes – Krievijas, Vācijas, Anglijas, Ķīnas, Taivānas, Čehijas, Ukrainas, Francijas, Brazīlijas un dažnedažādām citām zemēm! Katru gadu vēstuļu paliek arvien vairāk un to skaits mērāms simtos (ne Rūķu cepurēs).

Rūķupe ir vieta, kur labais vairo labo un pasaule kļūst daudzreiz gaišāka. Rūķi ik gadu organizē labdarības akciju “Piepildīsim Lielo Dāvanu maisu”, kurā piedalās gan lieli, gan mazi dāvanu gatavotāji no visas Kurzemes. Rūķu Motivācijas brigāde tās gan personīgi savāc, gan sagrupē, gan ar sociālo dienestu darbinieku starpniecību kā Cerības Stariņu nogādā vientuļajiem cilvēkiem un ģimenēm, kurām šai dzīves posmā neklājas tik viegli. Līdz 2021. gadam esam ciemojušies vairāk kā 250 mājās.

Rūķupe ir kas vairāk par ciemu. Tās ir Vērtības, LīdzAtbildība, Prieks, Laiks, ko veltām Viens Otram, Rūpes, Draudzība un vēl Daudz kas Vairāk!

Uzzvani Rūķim Plānotājam (t. +371 29400470) un brauc ciemos!

Rūķi

100
2020. gadā saņemtas 
50
iepriecinātas ģimenes
70
sekotāji Instagram
700
sekotāji facebook

Our Gallery